З питань підключень
(044/096/093) 229-0181 з 9:00 до 18:00
Інтернет

Компанія «АЙТІ-МАРК» спеціалізується на наданні послуг доступу до мережі Інтернет для корпоративних користувачів. За рахунок власної розгалуженої волоконно-оптичної мережі ми маємо можливість надавати послуги по всій території міста Києва.

Якісний сервіс за доступними цінами
Послуги високошвидкісного доступу до мережі Інтернет надаються переважно по технології Ethernet з підведенням оптичного кабелю до будівлі (FTTB) або підведення оптичного кабелю до офісу клієнта (FTTH). Основою для якісного, надійного та оперативного надання послуг доступу до ресурсів мережі Інтернет є:
  • Швидкісна магістральна та розподільна оптична мережа.
  • Надійні та якісні зовнішні канали зв’язку доступу до глобальної мережі Інтернет, які своєчасно розширюються відповідно до міри збільшення кількості користувачів. Середнє завантаження зовнішніх каналів зв’язку не перевищує 20%.
  • Включення в різні мережі обміну інтернет-трафіком як національні так і міжнародні, що забезпечує максимальну інтеграцію мереж між провайдерами та організацію ефективного обміну трафіком по найкоротшим маршрутам. Вся мережа і система обслуговування абонентів спеціалізована для надання послуг бізнес- абонентам.
  • Забезпечено резервування зовнішніх каналів зв’язку, що дозволяє у випадку аварійних ситуацій не переривати надання послуг або звести його до мінімальних величин.
  • Відбувається постійне оновлення обладнання компанії, для надійного та швидкісного доступу до мережі Інтернет.
  • Продовжується будівництво власної оптичної мережі компанії, кожний місяць вводяться в експлуатацію нові ділянки мереж, що дозволяє підключати нових абонентів в стислі терміни.
Додаткові послуги
Електронні скриньки Різноманітні протоколи роботи, сервер для відправки повідомлень, веб-інтерфейс, анти-СПАМ фільтри.
Статична публічна IP-адреса Персональна адреса, яка забезпечує функціонування ряду сервісів.
Налаштування клієнтського обладнання Здійснюється налаштування обладнання, яке забезпечує доступ до мережі Інтернет.
Додаткове включення обладнання клієнта Підключення комп’ютерів клієнта до його мережі витою парою чи оптикою.